Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank

Stelaże podtynkowe

Stelaże podtynkowe

Dobrej jakości stelaż podtynkowy pozwala na idealną instalacje łazienkowych sanitariów. Nasza sklep oferuje bardzo wysokiej jakości stelaże, które mogą być przydatne w każdej łazience.
Stelaże podtynkowe posiadają długoletnią gwarancję na ramię oraz na zbiornik, a także gwarancję na zawory oraz elementy gumowe. Oferujemy stelaże od faworyta na rynku, firmy Cersanit. Nowoczesne stelaże mają wpływ na oszczędność wody, poprzez innowacyjne zawory z funkcjami water save, które pozwalają na napełnienie dopiero wtedy, kiedy odpływ jest zupełnie zamknięty. Instalacja takiego stelaża możliwa jest przy ścianie, albo w rogu. Możliwa jest również regulacja spłukiwania. Stelaż wyposażony jest w szczelny zbiornik oraz cichy zawór napełniający.
Bardzo atrakcyjne są również ceny, które proponujemy. Zapewniamy także bardzo dobry kontakt, szybką i tanią, a w niektórych przypadkach także zupełnie darmową, wysyłkę, a także możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku, wygodę oraz bezpieczeństwo kupna oraz gwarancję od producentów.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2018