Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Grill elektryczny Char-Broil BistroPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Grill elektryczny Char-Broil Bistro

Producent: In Corp

Opis produktu

Wymiary: 97 x 62 x 64 cm     Moc: 2,2 kW     Grillowanie ze stali nierdzewnej     Właz stali pokryte powłoką porcelanową     Tylny Siatka do opiekania chleba     Termometr na pokrywie     stand-by obszarze     Uchwyt do łatwej obsługi     2 kółka

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.

Zakupili również


Stan: Dostępny do 30 dni

3003

Cena u nas: 939 zł bruttoWymiary: 97 x 62 x 64 cm
     Moc: 2,2 kW
     Grillowanie ze stali nierdzewnej
     Właz stali pokryte powłoką porcelanową
     Tylny Siatka do opiekania chleba
     Termometr na pokrywie
     stand-by obszarze
     Uchwyt do łatwej obsługi
     2 kółka

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017