Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Wkładka zaworowa Danfoss RA 013G7360 PROMOCJAPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Wkładka zaworowa Danfoss RA 013G7360 PROMOCJA

Producent: Danfoss

Opis produktu

Wkładki zaworowe typu RA-N z nastawą wstępną są przeznaczone do zabudowania w grzejnik. Do wkładek zaworowych RA-N pasują nastepujące rodzaje głowic termostatycznych: gazowe RA 2000, cieczowe RAW, dekoracyjne RAX, termostaty elektroniczne living eco oraz termostaty zdalnie programowalne living connect.CharakterystykaWartośćTyp Wkładki zaworowetypu RA-NNumer katalogowy 013G7360Przeznaczenie Zestaw serwisowy.Opis Do instalacji o średnim i dużym przepływie.Producent grzejników Tipro Nova, Vogel & Noot (CosmoNOVA)Zawartość zestawu Zawór, kołpak ochronny.Połączenie G 1/2 A

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny

013G7360

Cena u nas: 40 zł brutto

Obniżka!


Wkładki zaworowe typu RA-N z nastawą wstępną są przeznaczone do zabudowania w grzejnik.

Do wkładek zaworowych RA-N pasują nastepujące rodzaje głowic termostatycznych:
gazowe RA 2000, cieczowe RAW, dekoracyjne RAX, termostaty elektroniczne living eco oraz termostaty zdalnie programowalne living connect.

Charakterystyka

Wartość

TypWkładki zaworowe
typu RA-N
Numer katalogowy013G7360
PrzeznaczenieZestaw serwisowy.
OpisDo instalacji o średnim i dużym przepływie.
Producent grzejnikówTipro Nova, Vogel & Noot (CosmoNOVA)
Zawartość zestawuZawór, kołpak ochronny.
PołączenieG 1/2 A
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017