Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Kinkiet duży Maxlight Rapid W0150Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Kinkiet duży Maxlight Rapid W0150

Producent: Maxlight

Opis produktu

Moc/Power: 1 x 25W LED 230V, 1760 LML:  80 cm , H: 5.5 cm D: 11,5 cm  Wykończenie/Detail finishing: biały/whiteLED w komplecie/LED included 3000K

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

W0150

Cena u nas: 869 zł brutto

Obniżka!Moc/Power: 1 x 25W LED 230V, 1760 LM
L:  80 cm , H: 5.5 cm D: 11,5 cm  
Wykończenie/Detail finishing: biały/white
LED w komplecie/LED included 3000K

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017