Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Materac Janpol EREBU 200x200 CENA DO NEGOCJACJIPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Materac Janpol EREBU 200x200 CENA DO NEGOCJACJI

Producent: Janpol

Opis produktu

Typ : kieszeniowy, dwustronny  Twardość : twardy  Wysokość : ok. 17,5 cm  ZALETY:końskie włosie i bawełna eliminują rozwój bakterii i alergenów wkład kieszeniowy eliminuje tzw. „efekt falowania” bawełna zapewnia odpowiednią wentylację latem wełna owcza posiada właściwości antyreumatyczne zamiennie pokrowiec typu jersey standard bez dopłaty dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100  Opcje pokrowca za dopłatą:actipro bamboo celliant sleep ecosphere tencel medicott silverguard / medicare sensolution smartcel clima stressfree bodyfit (niepikowany)

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

Janpol EREBU

Cena u nas: 1 624 zł bruttoTyp : kieszeniowy, dwustronny
 
Twardość : twardy
 
Wysokość : ok. 17,5 cm
 
ZALETY:
  • końskie włosie i bawełna eliminują rozwój bakterii i alergenów
  • wkład kieszeniowy eliminuje tzw. „efekt falowania”
  • bawełna zapewnia odpowiednią wentylację latem
  • wełna owcza posiada właściwości antyreumatyczne
  • zamiennie pokrowiec typu jersey standard bez dopłaty
  • dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100

 

Opcje pokrowca za dopłatą:
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017