Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Basenowa pompa ciepła 3 kw / 2.8 m3/h WyprzedażPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Basenowa pompa ciepła 3 kw / 2.8 m3/h Wyprzedaż

Producent: In Corp

Opis produktu

- Wysoki komfort i niskie koszty korzystania z wody basenowej- Szczególnie wysoka efektywność pracy pomp ciepła- Łatwe i szybkie prace montażowe - bezpośrednie podłączenie wody- Estetyczna i odporna na warunki zewnętrzne obudowa pompy ciepła- Łatwy demontaż dla przechowywania urządzenia po sezonie pracyMoc pompy względem powierzchni basenu:3 - 3-15 m25 - 15-35 m29 - 20-40 m212 - 25-50 m2Koszty inwestycjiInstalacja pompy ciepła niesie ze sobą minimalne zwiększenie kosztów dodatkowych. Poza samym urządzeniem, konieczne jest jedynie zakupienie zwykle kilku metrów rur i kształtek z tworzywa PCW dla doprowadzenia wody basenowej. Bezpośrednie podłączenie wody basenowej do pompy ciepła eliminuje konieczność stosowania dodatkowego wymiennika ciepła. Niskie opory wymiennika wbudowanego w pompie ciepła w większości przypadków pozwalają na wykorzystanie już istniejącej pompy obiegu wody basenowej.   Pompa ciepła:  Korzystne czynniki Niekorzystne czynniki Wysoki stopień wykorzystania (brak wymaganego nasłonecznienia) Wysoki komfort – zapewnienie wymaganej temperatury wody basenowej Mała powierzchnia zabudowy urządzenia Bezpośrednie podłączenie wody basenowej, prosty układ hydrauliczny (dla pomp ciepła wody basenowej)Większe zużycie energii elektrycznej (praca sprężarki) Bardziej złożona budowa niż instalacji solarnej (obieg chłodniczy, automatyka…) Krótsze okresy gwarancyjne w porównaniu do kolektorów słonecznych Wymagany demontaż na okres zimowy (przechowywanie w zamkniętym pomieszczeniu)    Kolektor słoneczny: Niski koszt wytworzenia ciepła Wyższa sprawność od absorberów basenowych w niekorzystnych warunkach pracy Całoroczna praca, możliwość dodatkowego wykorzystania do podgrzewania ciepłej wody użytkowej Długie okresy gwarancyjne (na same kolektory do 11 lat)Wydajność uzależniona od warunków nasłonecznienia Wyższy koszt w porównaniu do absorberów basenowych Wymagana znacznie większa powierzchnia zabudowy w porównaniu do pompy ciepła Wymagany pośredni wymiennik ciepła dla oddzielenia wody basenowej od kolektorów

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny

419

Cena u nas: 1 845 zł brutto- Wysoki komfort i niskie koszty korzystania z wody basenowej
- Szczególnie wysoka efektywność pracy pomp ciepła
- Łatwe i szybkie prace montażowe - bezpośrednie podłączenie wody
- Estetyczna i odporna na warunki zewnętrzne obudowa pompy ciepła
- Łatwy demontaż dla przechowywania urządzenia po sezonie pracy

Moc pompy względem powierzchni basenu:

3 - 3-15 m2
5 - 15-35 m2
9 - 20-40 m2
12 - 25-50 m2

Koszty inwestycji

Instalacja pompy ciepła niesie ze sobą minimalne zwiększenie kosztów dodatkowych. Poza samym urządzeniem, konieczne jest jedynie zakupienie zwykle kilku metrów rur i kształtek z tworzywa PCW dla doprowadzenia wody basenowej. Bezpośrednie podłączenie wody basenowej do pompy ciepła eliminuje konieczność stosowania dodatkowego wymiennika ciepła. Niskie opory wymiennika wbudowanego w pompie ciepła w większości przypadków pozwalają na wykorzystanie już istniejącej pompy obiegu wody basenowej.

 

Pompa ciepła:

 Korzystne czynnikiNiekorzystne czynniki
 
 • Wysoki stopień wykorzystania (brak wymaganego nasłonecznienia)
 • Wysoki komfort – zapewnienie wymaganej temperatury wody basenowej
 • Mała powierzchnia zabudowy urządzenia
 • Bezpośrednie podłączenie wody basenowej, prosty układ hydrauliczny (dla pomp ciepła wody basenowej)
 • Większe zużycie energii elektrycznej (praca sprężarki)
 • Bardziej złożona budowa niż instalacji solarnej (obieg chłodniczy, automatyka…)
 • Krótsze okresy gwarancyjne w porównaniu do kolektorów słonecznych
 • Wymagany demontaż na okres zimowy (przechowywanie w zamkniętym pomieszczeniu)

 

 

Kolektor słoneczny:

 
 • Niski koszt wytworzenia ciepła
 • Wyższa sprawność od absorberów basenowych w niekorzystnych warunkach pracy
 • Całoroczna praca, możliwość dodatkowego wykorzystania do podgrzewania ciepłej wody użytkowej
 • Długie okresy gwarancyjne (na same kolektory do 11 lat)
 • Wydajność uzależniona od warunków nasłonecznienia
 • Wyższy koszt w porównaniu do absorberów basenowych
 • Wymagana znacznie większa powierzchnia zabudowy w porównaniu do pompy ciepła
 • Wymagany pośredni wymiennik ciepła dla oddzielenia wody basenowej od kolektorów
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017