Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Sauna 2 osobowa Grenada CedrPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Sauna 2 osobowa Grenada Cedr

Producent: In Corp

Opis produktu

Wymiary 120 x 120 x 194 cmLiczba osób - 2Materiał - CedrPobór mocy - 1.75 kWLiczba oraz rodzaj elementów grzewczych - 4 grzałki ceramiczneNapięcie - 230/50 V/Hz

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny do 30 dni

Sti5

Cena u nas: 4 918 zł bruttoWymiary 120 x 120 x 194 cm
Liczba osób - 2
Materiał - Cedr
Pobór mocy - 1.75 kW
Liczba oraz rodzaj elementów grzewczych - 4 grzałki ceramiczne
Napięcie - 230/50 V/Hz

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017