Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Zawór kulowy „MODUL” z pokrętłem (tworzywo - kolor czerwony) i termometrem. PN 25. mufa x mufa. DN50 Herz 1220166Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Zawór kulowy „MODUL” z pokrętłem (tworzywo - kolor czerwony) i termometrem. PN 25. mufa x mufa. DN50 Herz 1220166

Producent: Herz 2

Opis produktu

Zawór kulowy „MODUL” z pokrętłem (tworzywo - kolor czerwony) i termometrem, PN 25, mufa x mufa. Korpus z mosiądzu kutego, zgodnie z EN 12420, niklowany, uszczelkiPTFE. Kula chromowana z pełnym przepływem. Gwint wewnętrzny zgodnie z ISO 228. Zakres temperatury pracy od -30do 150 ºC (dla wody od 0,5 do 110 ºC), do każdego rodzajunieagresywnego medium jak woda, olej, powietrze, olej opałowy oraz olej smarowy.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

1220166

Cena u nas: 211 zł brutto

Obniżka!Zawór kulowy „MODUL” z pokrętłem (tworzywo - kolor czerwony) i termometrem, PN 25, mufa x mufa.

Korpus z mosiądzu kutego, zgodnie z EN 12420, niklowany, uszczelki
PTFE. Kula chromowana z pełnym przepływem. Gwint wewnętrzny zgodnie z ISO 228. Zakres temperatury pracy od -30
do 150 ºC (dla wody od 0,5 do 110 ºC), do każdego rodzaju
nieagresywnego medium jak woda, olej, powietrze, olej opałowy oraz olej smarowy.

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017